World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

The NexusNexuská válka začala.


Modrý drak, Malygos, byl zvolen před dávným časem bájnými titány strážcem magie. Více než ticíciletí s hrůzou sledoval jak Deathwingové vymazali veškeré modré dračí lety. Smutkem rozčílený, vylezl Malygos ze svého doupěte, aby dohlížel na zbytek světa, objevující se pouze, když Deathwingové chystají další pomstu.

Před nedávnou dobou se však Malygos dověděl o magických událostech, které se dějí v Azerothu. Jeho rozčílení vedlo k obvinění smrtelných ras, že takto bezohledně využívají magie.

Rozhodnutý předejít katastrofě, Malygos rozhodl, že kvůli nevázanému zneužívaní magie ve světě, musí být svět ovládán. Tak se dobrý Aspekt otočil na Arcanomicon, mapu světa se souřadnicemi, které na jiných mapách nenajdeme. Darovaný Malygosovi před dávným časem, titánem Norgannonem, byl v průběhu let Arcanomicon několikrát obnoven modrými draky, zatímco byl Malygos v odloučení.

Nyní používá Malygos
Arcanomicon k zaměření a spojení s liniemi, které leží ladem, a odkloňuje veškerou magickou sílu pod zem do svého doupěte v Northrendu s názvem, The Nexus.

Podle Malygose toto plýtvání magií nemohlo zůstat bez povšimnutí. Ovšem tím přišli o veškerou svou moc mágové a došlo tudíž k oslabení členů Kirin Tor, elitních mágů Dalaranu, kteří přísahali, že přivedou Malygose k jeho hořkému konci. Ve skutečnosti však mágové použili veškeré zbytky jejich stále ubývající síly, k přenesení celého Dalaranu na plavidlo plující nad Northrendem. Z tohoto výhodného místa se mágové pripravují na boj proti Lich Kingovi a na nevyhnutelnou válku proti Malygosovi.

Ne všichni z
Kirin Tor však stojí proti modrým drakům. Mágové lovci doufali v záchytnou sílu a tak se přidali na stranu Malygose. Tito mágové jsou pověřeni zničením magických artefaktů, pokud to bude nevyhnutelné, zabitím nebo uvězněním každého, kdo využije magické síly, či případnou výpomocí v surge needles.

Pověřeni byli i červení draci a to záchranou života. Slíbili, že Malygose převedou na neutrální stranu za každou cenu. Svolali proto radu společně s Kirin Tor a začli aktivně rozvracet Malygosovy devastující plány.

Strany byly vybrány, bojové linie nakresleny. Jedinou otázkou zůstává...

...kdo zvítězí?
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače