World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Features

Battleground, dungeon, rybaření. Pokud se týká právě vás neustálá změna equipu, kvůli různým herním příležitostem, pak jistě oceníte Equipment Manager. A jak že tato herní utilitka vlastně funguje? EQ Manager si uloží vámi zvolenou ikonku, pod kterou se bude schovávat equip, který jste měli ve chvíli uložení na sobě. Uložit si tak můžete mnoho kombinací equipu pro různé situace. Následně pak stačí na danou ikonku v EQ Manageru jednou kliknou a celý equip se vám změní z původního na požadovaný. Již tedy nemusíte pro přehození PvP či PvE equipu měnit item po itemu, stačí si equip sestavit, uložit a pak jen kliknout. Pokud získáte nový item, který se vám hodí do uloženého equipu více, není problém kombinaci s novým itemem přepsat. Nejdříve je ale třeba zapnout EQ Manager v nastavení. Poté si pod tlačítkem "Character" otevřete samotný EQ Manager. Oblékněte vybraný equip a zvolte "Save". Dále vyberte název určený právě pro tento set např. "PvP", zvolte ikonu (obrázek), rovněž pro identifikaci setu, a potvrďte "Okay". Tímto způsobem můžete pokračovat dále. Aby však změna equipu mohla být provedena, je nutné mít při sobě všechny jeho části, čili v inventáři (batohu) nebo v bance, kde musíte být při změně přítomni!
Je na čase vyměnit starý kožich za nový. I tak by se dal stručně popsat tento článek. Jeho cílem je představit vám nové vzhledy forem, na něž byli druidi řádku let zvyklí. Však již bylo na čase...
Velice často vyhledávaným herním doplňkem byl právě kalendář. To byl také důvod, proč se vývojáři rozhodli zabudovat tento mechanismus přímo do samotné hry. Ten byl doposud nahrazován přídavnými addony. Tato velice užitečná věc, vám kromě data, zobrazí také aktuální eventy, zbývající odpočty, save a další možný vstup do instancí atd. Jeho ikonka se zobrazuje s aktuálním datem na okně mini mapy.
Každý se jistě nejednou v dungeonu ztratil. Důvodem jsou chybějící mapy instancí. To však datadisk Wrath of the Lich King elegantně vyřešil. V dungeonech Northrendu tedy již není potřeba používat různé addony zobrazující chybějící mapy či spoléhat se na vlastní nos. Stačí zobrazit integrovanou originální mapu a nechat se navést přímo k bossovi.
Přijde vám vzhled vaší postavy obyčejný nebo snad moc okoukaný? Není nic jednoduššího, než navštívit nejbližšího Holiče. S příchodem druhého datadisku se v hlavních městech Orgrimmar, Undercity, Stormwind City a Ironforge objevili kadeřnictví, umožňující upravit váš současný vzhled. Změnit můžete nejen účes, ale i jeho barvu. Páni jistě ocení i možnost sestřihu vousů, zatímco dámy nové naušnice. Další kadeřnictví najdeme ve městě Dalaran v Northrendu a v Area 52 v Outlandu. Cena za změnu vizáže se stupňuje s vaším levelem. Celkově však na 80. levelu při kompletní proměně nezaplatíte více jak 20 goldů, takže ostříhat by se měl alespoň jednou opravdu každý.
Achievements neboli úspěchy, je jedna z mnoha novinek datadisku Wrath of the Lich King, kterou nám vývojáři přináší s úmyslem oživit hru.Tabulka achievements bude zahrnovat vše možné, rozdělené na skupiny. Patřit tam budou questy, objevení nových lokací, obecné věci (např. loot, změna účesu - holič), dungeony a raidy, PvP, profese, reputace, world eventy aj.

Jiné achievementy budou s odměnami, jako speciální tabardy, minioni, mounti atd. Tyto úspěchy se dají otevřít po splnění jiných úspěchů a nasbírání potřebného množství achievements points, což jsou body za úspěch. Achievements se nám objeví jako základní tlačítko v liště vedle action baru.
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače