World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Bestiář

Nahlédněte do tajemného světa Northrendu a připravte se na to, co zde na vás čeká.

Magnataur má trup obra spojené s tělem mamuta. Často jsou spojováni s kentaury či s jinými obyvateli lesů. Již odpradávna jsou kanibalové, neboť v počátcích jejich života byla potrava velmi vzácná. Platí u nich pravidlo, přežije pouze ten nejsilnější. Navzdory jejich nepřátelství k mnohým rasám, se naučili dobře vycházet s arktickými koboldy. Moudřejší je však držet si od nich na vašich cestách bezpečný odstup.
Mnozí věří, že Taunkové jsou vzdálení příbuzní taurenů a neustálým bojem s nepřízní mrazivého podnebí se adaptovali do své nynější formy. Jsou tvrdohlaví a flegmatičtí, pokud je však poznáte, zjistíte, že mají velké srdce a neměnná rozhodnutí.
Liga průzkumníků prohledala každý kout světa, aby objevila pravdu o skutečném původu trpaslíků. Nyní to vypadá, že jsou minulosti o něco blíž. Vše to začalo v Howling Fjordu, kde se Iron Dwarfové setkali poprvé. Se svou silnou vrstvou kovové kůže to byli zástupci chybějícího článku mezi trpaslíky a bájnými titány. Jenže tito zlomyslní trpaslíci záměrně zničili veškeré artefakty, které je spojovaly s temnou stránkou jejich minulosti.
Mocní a divocí Shovel Tuskové jsou snadno rozpoznatelní podle obrovských parohů a tesáků. Ty jim slouží stejně jako mnoha jiným k vyhledávání potravy, ale v případě obrany také jako mocná zbraň. Jsou to teritoriální zvířata a při vašem putování Northrendem bude moudřejší se jim vyhnout.
Plague Eruptor patří mezi poslední experimenty Lich Kinga. Byli vytvořeni tak, aby naháněli hrůzu a způsobovali chaos ve světě živých. Brzy se také tyto chodící mrtvoly staly silnou,  nejničivější  a téměř neporazitelnou armádou. Jejich dominantou však nejsou zbraně, nýbrž jejich hnijící kůže, která způsobuje největší újmu.
Napůl pavouci, napůl lidé. Tito vezíři dříve sloužili jako rádci, černokněžníkové a věštci mocným nerubianským pavoučím pánům. Situace se však změnila po válce pavouků, ve které se vezíři ukázali jako velmi mocní a inteligení.  S touto jejich předností ve zničené společnosti jejich síla ohromně rostla a oni později převzali vládu podzemního království.
Agresivní Jormungarové jsou zázrakem evoluce. Jejich rozmístění zubů v několika řadách jim umožňuje rozkousnout i velmi tvrdý kámen, natož pak svalovinu. Zploštělé tělo jim slouží k rychlému pohybu a dokonalé orientaci pod zemí. Legendy praví, že je 'nerubianové' používali jako pracovní tvory na podzemní práce, konkrétně na prokopávání tunelů Northrendem skrz naskrz. Po pádu moci nerubianů se však osvobodili a permafrost, jež obývají, se stal jejich teritoriem nebezpečným pro své okolí.
Toto podivné stvoření je považováno ze blízkého příbuzného kanibala Wendiga žijícího v horách Dun Morogh. Tento Wendigo však obývá jeskyně Northrendu a ven vychází pouze na lov. Je velice agresivní. Stačí aby se někdo přiblížil k jeho jeskyni nebo mu snad chtěl sebrat zásoby potravy, či napadnou jeho mladé. Proto možná i dobrodruzi, kteří nechtějí skončit na jídelníčku tohoto tvora, berou raději nohy na ramena.
Flesh Giant je výsledkem strašné a ukrutné moci Lich Kinga, který soustředil své zlo na stvoření této děsivé kreatury. Tito obři totiž pochází z částí mrtvých těl, poskládaných dohromady. Ti z vás, kteří se pokusí vzdorovat jim, berou život do vlastních rukou... a riskují osud horší než smrt.
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače