World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Wrath of the Lich King

e tomu již pět let, kdy dědic trůnu Lordaeronu zmizel ve zmrzlé pustině Northrendu, pět let od doby, kdy se Arthas spojil s Ner'zhulem, aby se stal Lich Kingem a vytvořil tak jednu z nejsilnějších a nejukrutnějších bytostí, kterou svět kdy poznal. Jeho sídlo na vrcholu Frozen Throne, hluboko v Icecrown Citadel, bylo místem formování jeho nemrtvé armády Pohromy. Mnozí se obávali, že se temnota dostane z břehů Northrendu a pronikne do světa Azerothu. Jejich obavy však nebyly naplněny… až doposud. Lich King povstal a jeho armáda je na pohybu. Hrdinové Azerothu tedy musí opět čelit tváří v tvář Pohromě. Brzy svět pozná, co je to hněv, jediného pravého krále…rath of the Lich King, pokračování úspěšného datadisku World of Warcraft: The Burning Crusade. Tak jako původní datadisk přinesl mnoho dlouho očekávaných úprav, i Wrath of the Lich King přinese nemalé změny. Původní nejmocnější vládce světa z Black Temple je poražen a na jeho pozici nastupuje Arthas Menethilem, králem, který si říká Lich King. Sedí na svém trůnu v citadele Icecrown, nacházející se v oblasti Icecrown Glacier na novém kontinentě Northrend, odkud posílá do světa svou armádu s jediným cílem "zničit vše co jí stojí v cestě". Dostat se do této oblasti není však vůbec jednoduché. Je také přístupná pouze pro levely 68 a výše. Datadisk dále přináší do hry řadu nových dungeonů pro 70. a 80. levely.
     Zásadní změnou herního systému bude tedy také navýšení levelové hranice na level 80. Navýšení na 80.level znamená desítky nových spellů, stovky nových questů a itemů a v závěru to dělá něco přes tisíc nových možností. Věc, která by neměla být opomenuta je další pokročení úprav v PvP soubojích. Upravena budou pravidla soubojů, přidány nové arény a vylepšení efektů v podobě zničitelných budov.
          Pro hráče, kteří již po několikáté začínají stejnou profesi a přitom všechny jiné dávno dokončili na nejvyšší úrovni (skillu), je tu nová profese Inscription, která umožní hráči individuálně upravit svá kouzla a schopnosti. Vývojáři mysleli také na nové účesy při vytváření charakteru a nové taneční styly. O prodloužení herní zábavy se také jistě postarají Achievementy.
      Velkou novinkou je i první heroická class (povolání) Death Knight,
jež se dá vytvořit po dosažení minimálně 55. levelu vaší jiné herní postavy.

Datum vydání datadisku: 13. listopad 2008
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače