World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Profese

Bylinkářství neboli Herbalism, jak zní původní název, je samostatně vlastně nepoužitelné. Společně se nejvíce využívá v kombinaci s Alchemy (Alchymií) a nově s profesí Inscription, kde slouží jako hlavní surovina pro podprofesi Milling. Bylinek je ve světě mnoho druhů, od plevelnatých, až po nejvzácnější. Pro ušetření místa ve vašem batohu tedy doporučujeme pořídit si speciální bylinkářskou brašnu.

Jewelcrafting je profese, na které se dá poměrně lehce zbohatnout. Jejím zájmem je totiž vyrábění kouzelných klenotů a gemů, za které i vendor rád a hlavně dobře zaplatí. Je poměrně nenáročná a přitom zajímavá. Podprofesí Jewelcraftingu je Prospecting. Ten slouží k získávání drahých kamenů z natěžené rudy. Druhá profese vhodná k této je tedy Mining.

V překladu šití kůží, je vhodné hlavně pro povolání, která mohou nosit pouze kůže a vyšších úrovních brnění, neboli mail. Materiál pro šití obleků se získává z mrtvých creatur pomocí kapesního nožíku a profese Skinning. Z toho vyplývá, že jsou tyto dvě profese na sobě závislé. Kožedělní průmysl je ve světě velmi rozšířen a samotné kůže mají proto velkou hodnotu. Stejně tak, jako jiné profese, umí Leatherworking zpracovat suroviny na výrobu různých doplňků, jako jsou např. speciální batohy nebo kity, vylepšující staty itemů.

Dolování vzácných rud a jejich následné zpracování nám umožňuje právě profese Mining. Důlní suroviny jsou často využívané a na vyšších úrovních kvality dolování se dají i dobře prodat. K dolování hráči samozřejmě nesmí chybět krumpáč, bez kterého se tato profese vykonávat nedá.

Skinning a Leatherworking jsou profese ve vztahu jako bratr a sestra. Jedno se bez druhého vykonává jen těžko. Skinning dokáže z creatury získat kůži pomocí malého nožíku a Leatherworking ji následně zpracuje.

1  
2  
3  
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače