World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Text

ext:


Text se dá vyjádřit pomocí mnoha příkazů. Jsou jimi /s (say), /y (yell), /w (whisper), /p (party), /ra (raid), /rw (raid warning - pouze raid leader či asistent!), /bg (battleground) a dále čísla herních kanálu. Bude-li kanál LookingForGroup pod číslem 5, příkaz pro psaní do tohoto kanálu bude /5 .Aby to ale bylo zajímavější, ukážeme vám makro, které náhodně generuje textové fráze. To je užitečné nejen pro oživení chatu, ale také ve spojení se spelly, aby se neopakovala stále jedna fráze dokola.

/script s={"This should not happen!","Noooo!","Why this?"};SendChatMessage(s[random(1,3)], "SAY")

Tento script náhodně vygeneruje jednu z uvedených frází. Těch může být více i méně než tři. Je však potřeba zachovat uvedený tvar. V případě 5-ti frází zaměníme v "(1,3)]..." trojku za číslo 5. Chceme-li používat fráze v jiných formách vyjádření (yell, raid, battleground), pak zaměníme frázi "SAY" za jinou, tedy např. "YELL".

Následující makro whispne každému z raidu, kdo útočí na váš cíl. To se hodí v případě, že využíváte kouzla na zneškodnění nepřítele, tedy např. Fear, Polymorph, která jsou rušena ublížením.

/cast Polymorph
/run for i=1,GetNumRaidMembers()-1 do local u,t="raid"..i,"target"if UnitIsUnit(u..t,t)then SendChatMessage("Change targets! Trying to sheep...","WHISPER",nil,UnitName(u))end end

Chceme-li makro používat v battlegroundu, zaměníme "GetNumRaidMembers..." za "GetNumBattlegroundMembers..." a "raid" za "battleground". Text "Change targets! Trying to sheep..." je pouze názorný a i ten se dá zaměnit, stejně jako "WHISPER" např. za "SAY" nebo battlegroud chat "BATTLEGROUND".
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače