World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Herní tipy

Rady a tipy které se hodí při hraní na free i oficiálních serverech.

Pokud hrajete na free serveru a nechcete si nechtěně stáhnout nový patch, který ještě na serveru kde hrajete nebyl uploadován, nespouštějte hru přes Launcher.exe, ale přes WoW.exe.
Po nainstalování nového patche, se realmlist přepíše na oficiální server Bl!zzardu. Pokud hrajete na free serveru, nezapomeňte realmlist přepsat na server kde hrajete.
Do složky Cache neboli WDB v hlavním adresáři hry (standartně C:Program Files/World of Warcraft ) se ukladá soubor s kódovanými hernímy záznamy. Všeobecně se doporučuje tuto složku často promazávat, kvůli updatu databáze a správnému průběhu vaší hry.
Pokud dostanete quest kde máte doručit nějaký item, ten získáte a v quest logu máte u questu poznámku complete a přitom quest nejde odevzdat, pak quest zrušte a vezměte ho znova. Je zbytečné s tím zatěžovat GM nebo hlásit quest jako BUG. Pokud quest nepůjde odevzdat ani poté, ohlašte to někomu z GM teamu.
Někdy se po lognutí vašeho charakteru může stát, že vám budou chybět ikonky itemů nebo spellů. Zkuste nejdříve relog (odhlásit se a znovu se přihlásit do hry) a pokud se ani poté ikony neobjeví, kontaktujte GM nebo admina.
Pokud se vám stane, že se vaše postava propadne pod texturu, zkuste nejdříve použit příkaz .start nebo použijte HS (hearthstone). Pokud ani jedna z těchto možností nepomůže, až poté kontaktujte GM nebo admina.
Plňte hlavně questy, u kterých máte zajímavé odměny, které můžete využit nebo questy, kde vám přibývají XP v průběhu i závěru. Jinak  se vyplatí sbírat XP mimo plnění úkolů (rychlejší způsob pro navýšení levelu).
Nepoužívejte příliš mnoho addonů, neboť zatěžují váš account i herní server.
Na serverech kde není povolen příkaz .save a je nastaveno allsave v určitém časovém intervalu, je dobré si případný loot či jiné věci spojené s charakterem vaší herní postavy uložit pomocí "logout". Používejte pouze vyjímečně a v nutných případech. Zatěžuje server.
Zpočátku je dobré lootovat veškeré itemy nebo truhly. Aby vám však padl nový loot z truhel, je nutné ji celou vybrat a pak už jen čekat, až se znovu objeví.
1  
2  
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače