World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Guildweb News

Novinky na guildweb.wgz.cz

 posledních dnech jste mohli zaznamenat, že k jednomu ze článků přibylo i hodnocení. Toto hodnocení sloužilo k nastavení nového grafického zpracování anket. Hodnocení článků jako takové je zatím v rozpracované formě a v nejbližší době nebude spuštěno. Důvodů je několik. Mezi články se totiž nachází i tzv. "pahýly", tedy velice stručné nerozvinuté články. Hodnocení takového textu je zřejmé, tedy nedostatečné. Tyto "pahýly" zde však nejsou proto, abychom vás šidili na informacích, nýbrž z důvodu nedostatku informací, které sami máme k dispozici. Na takových článcích se neustále pracuje a to zejména vyskytnouli se nové informace.

Hodnocení anket probíhá formou hvězdiček. Ne vždy se však zobrazují celé hvězdičky. Vždy záleží na poměru hlasování.


Vzhledem k rozvoji našich stránek bychom vás požádali o účast na anketě "Kolik vám je let?" Tato anketa nám zjednoduší orientaci na věkovou skupinu při tvorbě rubrik a článků.


Děkujeme
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače