World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Guildweb News
 Posílejte tipy, rady či triky. Navrhujte talenty, doplňte zbroj a jiné věci, které pomohou ostatním při výběru povolání. Každý souvislý, pravdivý a podepsaný příspěvek bude podepsán na konci článku v seznamu autorů. Prosíme Vás o spolupráci, děláme to pro Vás...děkujeme.

Pokud sestavíte návrh talentů, odkaz získáte pomocí kliknutí na "Link to this build" nad levým sloupcem talentové tabulky


 následujících dnech proběhne po mnoha letech optimalizace pro FullHD rozlišení, tedy 1920x1080. Slušného zobrazení by se tak měli dočkat i uživatelé s tímto rozlišením.

Testování dokončeno. V případě jakýchkoliv připomínek pište prosím na email uvedený v rubrice "Kontakty".

Děkujeme
 posledních dnech jste mohli zaznamenat, že k jednomu ze článků přibylo i hodnocení. Toto hodnocení sloužilo k nastavení nového grafického zpracování anket. Hodnocení článků jako takové je zatím v rozpracované formě a v nejbližší době nebude spuštěno. Důvodů je několik. Mezi články se totiž nachází i tzv. "pahýly", tedy velice stručné nerozvinuté články. Hodnocení takového textu je zřejmé, tedy nedostatečné. Tyto "pahýly" zde však nejsou proto, abychom vás šidili na informacích, nýbrž z důvodu nedostatku informací, které sami máme k dispozici. Na takových článcích se neustále pracuje a to zejména vyskytnouli se nové informace.

Hodnocení anket probíhá formou hvězdiček. Ne vždy se však zobrazují celé hvězdičky. Vždy záleží na poměru hlasování.


Vzhledem k rozvoji našich stránek bychom vás požádali o účast na anketě "Kolik vám je let?" Tato anketa nám zjednoduší orientaci na věkovou skupinu při tvorbě rubrik a článků.


Děkujeme

Kolik Vám je let?

0-12 (1076)
 

13-15 (1016)
 

16-18 (1168)
 

19-20 (1133)
 

21 a více (1063)
 

 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače