World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Free servers

MystiQ


3 servery pro 3 verze hry (classic WoW, TBC, WotLK)

Insomnia TBC server až 2000+ online hráčů

Paranoia WotLK server s instant 80 levelem - pouze na PvPVIP systémvelký nedokonalý projekt s podporou jiných online her

chybí blizzlike realm pro datadisk WotLK


Informace a sdělení:http://www.mystiq.org/wow/archaica/ Archaica - Classic WoW
http://www.mystiq.org/wow/insomnia/ Insomnia - TBC
http://www.mystiq.org/wow/paranoia/ Paranoia - WotLK instant 80 level


O projektu


Jsme soukromá komunita spravovaná početnou skupinou schopných lidí. Naší hlavní aktivitou je provozování serverů pro hru World of Warcraft a poskytování dalších služeb sloužících ke vzdělávání a zábavě. Projekt má stabilní zázemí a zkušený GM team, nemusíte se tedy obávat wipů nebo rollbacků.

Historie Mystiq.org

Náš zrod začal po odtržení od původního Mystiq.cz založením nového WoW serveru s většinou starého teamu, Mystiq.org, pod vedením admina Mystiqa. To se stalo na počátku roku 2007. Tou dobou nám fungoval pouze jeden server, ovšem s přibývajícím počtem hráčů se muselo něco dělat. Proto se vytvořily další dva servery. Celkem tedy byl Patriot (původní server), Albatros (druhý server) a Kovadlina (zde se vkládaly česky přeložené questy a jednalo se o placený server). Kovadlina byla časem zrušena a nahrazena klasickým WoW serverem, Archaica. Došlo také ke spojení Patriotu a Albatrosu pod nazvém Insomnia. Postupně se začalo nabalovat víc a víc vedlejších aktivit, až se z obyčejného WoW serveru stal multifunkční herní portál.

A jak je na tom Mystiq.org dnes?

Nyní naše aktivity zahrnují několik serverů pro hru World of Warcraft, CounterStrike, Lineage2 a Diablo2. Máme vlastní informační server, Mystiq Times, kde se mohou uživatelé dozvědět novinky nejen z našich serverů, ale i z herní nebo filmové scény. Samozřejmostí jsou i povídky a příběhy od našich redaktorů.

Naším cílem je nadále udržet a rozvíjet nynější rozsah, kvalitu, funkčnost a rozšířit naší působnost i na mezinárodním poli. Mystiq.org bezpochyby patří mezi špičku českých online serverů pro hry, které nabízíme.
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače