World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Film Warcraft

nad všichni hráči World of Warcraft vědí, že se vývojáři rozhodli pro nemalý úspěch této hry, natočit hraný film. Ten by se měl v kinech objevit podle posledních zpráv v roce 2013. Projektu se ujalo studio Legendary Pictures, které se nebojí investovat do Warcraftu přes 100 milionů amerických dollarů, jelikož věří, že film bude kasovní trhák. Legendary Pictures mají pod svým jménem filmy jako Souboj titánů, 300: Bitva u Thermpyl, Temný rytíř, Batman začíná a další... Režie Warcraftu padla do rukou Samu Raimimu, který se podepsal pod všechny tři díly Spidermana a svůj nejnovější horor Stáhni mě do pekla. Pod připravovaným filmem najdeme ještě jména jako Chris Metzen (příběh) a Robert Rodat (scénář). Příběh by podle zdrojů měl být natáčen z pohledu Alliance, ačkoliv Ch. Metzen přiznal, že jeho srdce patří Hordě. Myslím, že se máme nač těšit...

14.června 2010


Aktuálně: 8.10.2010 Podle nejnovějších informací se Sam Raimi zavázal ke spolupráci na filmu Oz: The Great And Powerful. Chystaný film Warcraft, ke kterému byl Raimi od léta 2009 závázán, se tak nejspíše na plátna kin v roce 2013 nedostane. Čaroděj ze země Oz má totiž plánovanou premiéru ve stejném roce. Zda se Legendary Pictures, vlastnící práva na film Warcraft, rozhodnou počkat na Sama Raimiho nebo nabídnou místo jinému režisérovi není jasné. Stejně jako varianta, že se film Warcraft úplně zruší.
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače