World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

FAQ

Otázky a odpovědi:

Proč se mi stránky zobrazují rozházeně? Posunutá grafika, obrázky atd.

Důvodem může být špatná optimalizace stránek pro váš webový prohlížeč. Pro správné zobrazování používejte prohlížeč Mozilla Firefox.Zadal/a jsem ve vašem vyhledávači na úvodní stránce slovo, které se na stránkách nachází, dále hledat na guildweb.wgz.cz, ale vyhledávač nic nenašel. Proč?

Vyhledávač má jistou prodlevu s vyhledáváním nově uložených slov na webu. Pokud bylo tedy slovo na web uloženo v nedávné době, může zpracovatelskému serveru, tedy vyhledávači, trvat i týden než slovo zaregistruje.Co mám dělat, když se mi nezobrazuje video?

Zkuste "Refresh" nebo-li aktualizaci vašich stránek, poté by se video mělo zobrazit. Pokud problém přetrvává, použijte jiný webový prohlížeč.Chci se podílet na těchto stránkách, poslat své screeny, videa, zážitky a založit si zde stránky o své guildě, co pro to mám udělat?

Stačí napsat na e-mail cruel.gm@email.cz a dohodnout se s podadministrátorem webu.Nalezl/a jsem nefunkční odkaz. Co s tím?

Nejspíše se jedná o zastaralý link, který je potřeba obnovit. Pokud takový problém najdete, prosíme nahlašte nám ho, aby mohl být co nejdřív opraven. Děkujeme.Zdá se mi, že se na stránce zobrazuje nějak málo příspěvků. Čím to je?

Některé příspěvky jsou rozděleny na více stránek, kontrolujte proto, jestli pod každým příspěvkem není odkaz na další stranu, v podobě čísla.Nejde kliknout na některé prvky na webu. Viz rubrika "Warcraft music" a mp3 z World of Warcraft. Proč?

Na webu se nachází prvky formátu flash, který vyžaduje u některých webových prohlížečů dvojité kliknutí, proto se prvek někdy tváří jako neaktivní.Nejde mi přehrát mp3 z přehrávače, co mám dělat?

Někdy se při načítání webu nenačtou všechny prvky, nebo se připojují na jiný server, zkuste proto přehrát mp3 pomocí PLAY / PAUSE dokud se mp3 nepřehraje. V jiném případě může nastat, že aktuální verze vašeho webového prohlížeče nepodporuje některé aplikace, zde pak doporučuji změnit váš prohlížeč.


 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače