World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

PC hry

Komplet her World of Warcraft, The Burning Crusade a Wrath of the Lich King za zvýhodněnou cenu.za 699 Kč
Starcraft II pokračuje v epickém příběhu Protossů, Teranů a Zergů. Tyto tři odlišné a mocné rasy se ještě jednou střetnou ve svižné real-time strategii vycházející s legendárního prvního dílu. Legie veteránů, vylepšené a zcela nové druhy jednotek budou bojovat napříč celou galaxií ve snaze, aby právě ta jejich rasa přežila jako jediná.
za 1299 Kč
Předplacená karta k hrazení poplatků spojených s hraním MMORPG hry World of Warcraft. Nahrazuje placení kreditní kartou. Karta umožňuje hrát hru WoW po dobu 60 dní následujících po aktivaci kódu z karty.


za 699 Kč
Ze samotné pláně živlů, Deepholmu, se na svět řítí nové nebezpečí v čele se zkaženou dračí bytostí Deathwingem, který dlouho spřádal pikle a olizoval si rány po své poslední bitvě proti obyvatelům Azerothu. Už brzy se vrátí a tentokrát s sebou přinese spoušť, jakou svět World of Warcraft nepamatuje.

za 699 Kč
V pořadí druhý datadisk ke hře World of Warcraft nás zavede na nový ledový kontinent Northrend, zpřístupní novou legendární třídu Death Knight, navýší maximální herní level na 80 a nechá nás čelit samotnému Arthasovi, Králi Lichů. To vše a mnohem mnohem více...

za 559 Kč
World of Warcraft: The Burning Crusade je datadisk k mnohokrát oceněné masivní multiplayerové RPG od Blizzardu. Známému hernímu světu dodává nový rozměr – obohacuje jej o nové rasy, země, bojiště, povolání, předměty a ještě mnohem víc.


za 249 Kč
Čtyři roky uplynuly od událostí Warcraft 3: Reign of Chaos a nejistota svírá zdecimovaný svět Azerothu. A zatímco vítězné rasy se daly do znovubudování svých zruinovaných království, temné síly opět povstaly, aby znovu šířily mor a zkázu...

za 199 Kč
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače