World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Mount Hyjal

o řadu let byly Mount Hyjal a poničený "strom světa", Nordrassil, odříznuti od zbytku Azerothu. A zatímco se vzpamatovávaly z Třetí války, Malfurion Stormrage vyzval moc Nordrassilu, aby zničila archdémona Archimonda a odrazila Plamennou legii a Pohromu. Nyní, s blížící se katastrofou je Nordrassil ohrožen ještě jednou. Z ohnivých plání se chystá Ragnaros a jeho stoupenci do Hyjalu, aby nechali Nordrassil lehnout plamenem - to by však ohrozilo všechen život na Azerothu.V datadisku Cataclysm budou mít hráči možnost prozkoumat nově znovu otevřený
Mount Hyjal jako hrdinové Azerothu. Ysera, Malfurion Stromrage a Hamuul Runetotem jsou společně s těmito hrdiny povoláni odrazit útok nepřátel a zahnat Ragnarose. Tato nová zóna pro levely 78-82 přinese řadu nových questů, průzkum nového terénu, nový raid dungeon a mnoho dalšího...

Nordrassil

Hráči budou moci vstoupit do Hyjalu cestou u Moonglade, aby získali možnost plnění úkolů bok po boku s nejznámějšími hrdiny Azerothu.
Avšak díky dlouholetým sporům v řadách nejmoudřejších a nejvyšších nočních elfů hrozí, že budou plány proti Deathwingovi zmařeny. Hráči brzy poznají, že bránit Nordrassil je více skličující, než mysleli. A pokud chtějí uspět, musí hledat pomoc extrémně silných spojenců: Starých národů - Ancientů.

Na ochranu Nordrassilu a pomoc před devastací přicházejících ohnivých elementálů skrze celou horu Hyjal, musí hráči nejprve opět dobýt svatyni boha vlků Goldrinna. Ogrové hlídající tuto svatyni se ale rozhodně nevzdají dobrovolně. Po jejím dobytí však budou mít hráči první príležitost dostat se do Firelands a vypnout první portál nepřítele. Pokud se to hráčům podaří, budou vyzváni duchem Aessina, aby pomohli při čištění a léčení blízkého lesa. Toto malé vítězství však není takové, aby zabránilo Twilight Remnantům od dalšího pokusu les zapálit.
Udržet linie nebude vůbec jednoduché a proto budete potřebovat pomoc nové neutrální frakce druidů - Strážců Hyjalu (Guardians of Hyjal). Uprostřed toho všeho jste nuceni pomoci s oživením bohyně okřídlených tvorů. To hráči zahájí pomocí zabíjení skupinky černých draků a během toho, zavřením druhého portálu Firelandu. V závěrečné části se musíte probojovat hořícím městem nočních elfů a vypnout třetí a poslední portál s asistencí boha želv Tortolluse.

Darkwhisper Gorge

Vaše úspěchy v Hyjalu vás dovedou až ke shromáždění s Ancienty, kteří mají plán na zahnání tohoto silného spojence Deathwinga zpět. Jejich cílem bude vyvolat neshody ve vlastních frakcích, což by mohla být výhoda pro nadcházející bitvu. Pouze čas ukáže, jestli plán Ancientů bude úspěšný - ovšem i vy budete muset splnit svou část, pokud bude ještě naděje, jak zachránit Mount Hyjal od Ragnarose a jeho stoupenců.
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače