World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Lost IslesPředsudek, že by každý skřítek prodal svého nejlepšího přítele pro hrst zlata, není tak zcela neopodstatněn: mnoho z nich by to pravděpodobně skutečně udělalo a někteří již udělali.


Pravdou je, že poměrně málo skřítků kombinuje chytrý obchodní smysl s určitou úrovní ... morální flexibility. Například, jeden z goblinů po výbuchu sopky na domovském ostrově, způsobeném zkázou Deathwinga, vymyslel, že naloží zpanikařené gobliny na loď, pod záminkou záchrany a úniku z ostrova. Skutečně měl však plány úplně jiné. Dobře totiž věděl, že když gobliny prodá do otroctví, vydělá na nich velké peníze. Plán to byl dobrý, dokud se nerozpadl (společně s lodí) v bitvě mezi námořní flotilou Alliance a osamělé Hordské lodi. Ti co přežili a dostali se z vraku lodi, ztroskotali na Lost Isles (Ztracené ostrovy) u pobřeží Kalimdoru. Tam však zjistili, že ostrov je pouze hustá přístavní džungle ukrývající mnohá tajemství a více než jedno nepříjemné překvapení.

 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače