World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Instance

Stonecore

Temple of Earth, zamčeném v srdci Deepholmu, leží Stonecore. Tajemné místo, kde Twilight's Hammer přitloukal elementiové desky na kůži Dračího Aspektu Deathwinga, aby držely jeho zmučené tělo pohromadě. Odtud také Deathwing vstoupil do světa Azerothu, zničil světové pilíře a způsobil tak zkázu nejen na povrchu, ale i v samotném Deepholmu.

Level: 82 - 84                           Hráčů: 5

Ačkoliv zkažený Dračí Aspekt toto místo opustil, jeho fanatičtí následovníci z Twilight's Hammer jsou stále zakořeněni v nejhlubších zákoutích Stonecore.
Místo se pro ně stalo posvátnou zemí a za její ochranu by klidně zaplatili životem.

Shamani z Earthen Ring nedávno přijeli do Deepholmu, aby napravili co Deathwing napáchal. Jejich úsilí se však dostalo pod útok řady zlověstných sil, v neposlední řadě také Twilight's Hammeru.
Jak hrdinové z Hordy, tak hrdinové z Alliance přijíždí shamanům na pomoc. Stonecore se stalo symbolem krutosti, kterou následovnící Deathwinga v Deepholmu vládnou.

Kromě přítomnosti Twilight's Hammer se v podzemí ukrývá mnoho dalších nebezpečí. Pár statečných průzkumníků přineslo zprávy o elementálních šelmách a monstrózním kamenném drakovi číhajícím ve stínu podzemí. Co však střeží nejhlubší místo Stonecore, je záhadou...

Zda jsou elementální bytosti v hlubinách Stonecore pod vládou Twilight's Hammer či ne se doposud neví. Není ovšem pochyb o tom, že v případě střetnutí s vetřelci budou nelítostní. Pokud však nebude Stonecore kompletně vyčištěno, snaha shamanů z Earthen Ring a dalších dobrovolných sil v Deepholmu je bezvýznamná. Udrží-li si Twilight's Hammer svou moc nad Temple of Earth, celá oblast zůstane nadále zahalena do stínu Dračího Aspektu - Deathwinga.
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače