World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

GobliniGoblini, původně otroci trollů z ostrova Kezan. To jest rasa skřítků, donucena přemístit se do dolu kaja’mite z vulkanické hory Kajaro.


Trollové využívali tyto mocné minerály pro své rituály voodoo, to mělo však nečekaný dopad na otroky, kteří s nimi byli v neustálém kontaktu: kaja'mite totiž vykazoval u skřítků překvapující chytrost a vynalézavost. Tvorbou vlastních mocných artefaktů z inženýrství a alchymie, svrhli skřítci záhy své utlačovatele a udělali Kezan svým domovem. Doly, které byly jejich vězení, jejich otrocký tábor, a základna jejich povstání se nyní stali městem Undermine. Goblini brzy proměnili ostrov v závratnou síť tunelů a kleneb a vytvořili tak z Undermine komplex, symbolizující nepředvídatelné myšlení skřítků.

            

Chamtivost skřítky zvedla k výtečnosti. První obchody s panovníky vznikly již během první války. Kezan se tedy brzy stal hlavním přístavem obchodních lodí. Skřítkové začali po dohodě s jedním z vladařů úzce spolupracovat s Hordou. Horda však byla ve válce poražena a skřítkové si uvědomili, že kdyby se nevázali přátelskými vztahy, mohli by mít dvojnásobné zisky. Ke konci Třetí války tedy poskytovali goblini zbraně, vozidla a ostatní služby jak Hordě, tak Alianci. To však netrvalo věčně…

Nedávno totiž skřítci z Kezanu našli nového nepřítele v rámci Alliance - neočekávané a neziskové setkání s touto frakcí vyhnalo některé obchodní partnery z pohodlné neutrality. Proto byla smlouva s bývalými spojenci obnovena a goblini tak byli u Hordy přivítáni s otevřenou náručí.

Povolání: Death knight, Hunter, Mage, Priest, Rogue, Shaman, Warlock, Warrior

 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače