World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Darkshore: Q&A


erní návrháři Luis Barriga a Craig Amai nám odhalili přicházející změny týkající se krajiny Darkshore, osudu Auberdinu a přepracování starého světa do podoby datadisku World of Warcraft: Cataclysm. Zde najdete otázky a odpovědi (Q&A).Q: Jaký byl původní koncept pro danou zónu?

A: Darkshore byl jednou z oblastí, kterou Cataclysm postihlo nejvíce a naším záměrem bylo zónu tak i prezentovat. Tak se stavěl náš přístup k rekonstrukci v rámci tradic a estetiky.

Co se samotného hraní týká, bylo naším cílem využít změn okolního prostředí a využít ho v prospěch nových questů. Byla to zároveň příležitost, jak zefektivnit a zjednodušit postup získávání zkušeností hráčů v této oblasti, oproti původnímu běhání tam a zpět.Q: Pro koho je určena zrekonstruovaná zóna?

A: Zóna zůstává stále pro hráče Alliance, především pro Night elfy a Worgeny a je určena pro levely 11 až 20.

Q: Jaké novinky nás v Darkshore čekají?

A: Na několika místech se roztrhla země, to má za důsledek zničení Auberdinu a vyhubení několika druhů původních živočichů.

Cataclysm značně navýší počet nepřátel jakými jsou Nagy při pobřeží, nepřátelé z Twilightš Hammer a zejména trollové z kmene Shatterspear, kteří chtějí využít oslabených kolonií Night elfů.Q: Co se stalo s Auberdinem?

A: Auberdin byl skoro srovnán se zemí a co nezničilo Kataklyzma, je nyní pod útokem vzdušných elementálů vedenými kultem Twilight Hammer, pobřežními Nagami a Shatterspearskými trolly. Z města zůstaly pouze trosky, které se snaží poslední přeživší ubránit.

Q: Když je tedy Auberdine v troskách, kam půjdou nyní Night elfové?

A: Do Lor’danelu. To je malé město Night elfů severně od trosek Auberdinu.

Q: Jaký je hlavní příběh této oblasti?

A: Darkshore bylo zničeno obrovskou seizmickou silou Kataklyzma. Night elfové se snaží pomoci kde mohou, pomáhají uprchlíkům, odráží útoky kultu Twilight Hammer, Nag a trollů. Mezitím se Malfurion Stormrage vrací z Emerald Dream, epicentra ničení, kde volal po prastaré moci Cenariuse, aby potlačil sílu Kataklysma.

Q: Co je podle vás největší novinkou v této zóně?

A: Bezpochyby je to obrovský vír v centu oblasti, kde se střetávají síly Kataklyzma se silami Malfuriona Stormrage. Naši umělci a návrháři vytvořili doslova vizuální vrchol ničení a vypadá opravdu fenomenálně.Q: Co zahrnuje přepracování zóny jako je tato?

A: Přepracování Darkshore dalo mnohem více práce, než jsme předpokládali. Byla to jedna z prvních zón, kterou jsme se zabývali právě kvůli dopadu Kataklyzma. Vše tedy začalo skromným cílem přidat pár questů a zlepšit celkovou systematičnost zóny. Zatímco jsme pracovali na vizuálních změnách, čím dál více jsme si začali uvědomovat, že bude zapotřebí daleko více práce, abychom vytvořili obsah tak, aby správně odrážel nové prostředí a tradice Darkshore.

Q: Co pro vás bylo nejnáročnější při začleňování těchto změn do hry?

A: Zpočátku jsme mysleli, že bude možné pracovat s koncepty původních questů Darkshore, ale většina z nich prostě nedávala smysl, vezmeme li v úvahu koncept nové oblasti, příběhu a směru, který jsme jí dali. Questy typu hledání naplavenin na pobřeží či hledání rostlin byly trochu zcestné, když všechno kolem vás je zničeno přírodní katastrofou, elementály, nagami…a horšími aspekty. Nejtěžší pro nás tedy byla skutečnost, že musíme začít úplně od začátku a celé to zrealizovat tak, abychom vytvořili nový, smysluplný příběh.
Q: Co se stalo s Master’s Glaive? Dříve se skoro celý skrýval pod zemí.

A: : Členové kultu Twilight Hammer začali v nedávné době odkrývat pozůstatky Soggotha, jednoho z nejmocnějších služebníků Starých Bohů,právě zpod Master’s Glaive s úmyslem, přivést ho zpět k životu. Hráči budou muset zmařit tyto plány dříve, než Soggoth dosáhne své plné síly.

Q: Čeká nás něco nového ve spojení s Grove of the Ancients?

A: : Grove of the Ancients byl uchráněn před největší ničivou sílou Kataklyzma. Z velké části díky moci prastarých ochránců, kteří zde žijí. Ochrana však vyžadovala ohromné množství energie, což mělo za důsledek, že většina ochránců a strážců upadlo do spánku. Na hráčích je, aby nalezli způsob, jak je probudit a vrátit do boje za přežití Darkshore.Přeloženo z originálu na worldofwarcraft.com
27.08.2010

 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače