World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Starší články

Připravované novinky Blizzardu

Dnes Vám přinášíme část přeloženého rozhovoru s vedoucím představitelem systémového designu hry World of Warcraft, jímž je Greg Street alias Ghostcrawler, který nastíní blížící se novinky nadcházejícího patche. A na co se můžeme těšit? Hlavní novinkou je "Dual Spec"!


Nethaera: Co je to vlastně ten "dual speccing"?
Ghostcrawler: Dual speccing je abilita, která umožní hráčům uložit dvě rozdílné specializace talentů, glyphů a action barů.
 

Nethaera: Proč přichází "dual speccing" pro hráče po tak dlouhé době?
Ghostcrawler: Napadlo nás to v souvislosti navýšení flexibility hry a toto by mohla být ta správná cesta. Například, někteří hráči se orientují na raidy a jiní na arény. Ale, jsou talenty, které by hráč využil lépe v jedné části hry, než v té druhé. V současné době, hráči musí zaplatit za resetování talentů, což je stojí nejen goldy, ale i čas strávený přetvářením jejich specializace a přenastavování action barů. Tento nový systém dělá vše mnohem logičtější a zároveň umožnuje hráči se jednodušše přemístit z jednoho aspektu hry k druhému. 
 

Nethaera: Kdo bude moci nového systému využívat?
Ghostcrawler: Všichni hráči, kteří dosáhnou maximálního levelu.
 

Nethaera: Jak získáme "dual spec"?
Ghostcrawler: Hráči budou moci navštívit jejich trenéra, který je tuto schopnost naučí.
 

Nethaera: A co Hunter? Budou moci i jejich peti používat "dual spec"?
Ghostcrawler: Chystáme se zrušit poplatek za resetování talentů u petů. Navíc obohatíme huntera o novou abilitu, umožnující mu dostat se do stájí (stable) vzdáleně, ovšem bude poměrně s dlouhým cooldownem. tato abilita je poměrně užitečná v případě, že vám pet uteče. Jednoduše ji použijete a vyzvednete si jiného peta. Více budeme schopni říci po zkušenostech z pozdější praxe.
...

Celý článek zde
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače