World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Starší články

Již 11 milionů!

28.10.2008lizzard Entertainment, Inc. čítá dnešním dnem 11 milionů hráčů ze všech koutů světa. Tento počet byl dosažen při oficiálním spuštění beta verze datadisku Wrath of the Lich King.

 

„Je to pro nás obrovská odměna, vidět tak silnou podporu hráčů z celého světa,“ říká Mike Morhaime, spoluzakladatel Blizzard Entertainment®

 

Po představení hry World of Warcraft 23. listopadu 2004 v Severní Americe, se tato hra stala nejlépe prodávanou hrou roku 2005, 2006 a pokračovala až do roku 2007, kdy se na trhu objevil první datadisk The Burning Crusade. O tom, že éra nejprodávanější hry pokračovala i v tomto roce, svědčí i rekord za nejrychleji prodávanou PC hru všech dob. Skoro 2,4 miliony kopií prodaných za prvních 24 hodin svého prodeje a přibližnš 3,5 milionů kopií jen za první měsíc. Díky svému obrovskému vzrůstu, je nyní hra World of Warcraft dostupná v osmi světových jazycích.

 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače