World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Starší články

FURY OF THE SUNWELL - PATCH 2.4

Objevte mystickou půdu nového dungeonu Magisters' Terrace, kde se jeden z největších zloduchů datadisku Burning Crusade připravuje na svůj poslední strašný čin. Naveďte své raidy přímo do samého středu Sunwell Plateau a postavte se těm nejděsivějším nepřátelům z Burning Legion. Mějte však na paměti, že vás čeká nelítostný boj s těmi nejhoršími z nejhorších, čeká vás tvrdá zkouška...


Patch 2.4 ovšem připravil podstatně více novinek, než-li jen nový dungeon. Je připraveno více než tucet questů a denních eventů v oblasti, kterou jste do této chvíle hledali na mapě jen marně, Sunwell. Těšit se můžete i na zbrusu-nové  frakce, jež udělají vaší hru opět o něco zábavnější. Hráči si také budou moci na speciálních realmech a po úspěšné registraci, vytvořit postavu na 70 levelu s epickou výbavou pro tzv. Global Arena Tournament. Bl!zzard dále slibuje zdokonalenou umělou inteligenci vašich protivníků. Patch 2.4 bude milým zpříjemněním hry před dlouho očekávaným vydání datadisku World of Warcraft: Wrath of the Lich King.

 

FURY OF THE SUNWELL TRAILER

 

Screeny


 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače