World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Twin Peaks

win Peaks se nachází v Twilight Highlands a je i nadále klíčovým bodem představujícím efektivní a oslabující útoky proti černým drakům a Twiligt Hammeru, kteří toto místo ovládají. Střetává se zde však klan Dragonmawů, kteří zde roky zotročovali červené draky, s klanem Wildhammer, který pochopil, že činnost Dragonmawských Orků v tomto území poskytuje Hordě strategický význam. Wildhammer nyní vyzývá hrdiny Alliance, aby pomohli odrazit Orky a získat tak vrcholky zpět pod svou kontrolu.


Základní informace:


• Levelové rozpětí:
80-85

• Maximální počet hráčů:
10 Alliance / 10 Horda

• Cíl:
3x ukořistit vlajku soupeře před vypršením časového limitu


Hra:

Každý z týmů začíná ve své základně, kde čeká na skončení časového limitu sloužícího k přípravě hráčů. Poté se spustí battleground jehož cílem je 3x ukořistit soupeřovu vlajku a odnést ji do své základny v časovém limitu 25 minut.

Terén

Základny obou týmů jsou prakticky totožné. Terén kolem nich však nikoliv.
Hráči se budou pohybovat po asymetrické oblasti, kde vrcholky hor dělí údolí s řekou. Ve středu mapy se pak nachází jediný most, který je střetovým místem se soupeřem. Řeka, ačkoliv hluboká, může být samozřejmě přeplavána. Na obou jejích březích se nachází základna, kde mohou hráči využít bonusů battlegroundu. Samotné bitevní pole pak blokuje řada pařezů a balvanů, za které se mohou hráči schovávat a dostat se tak z dosahu nepřítele. Aby se zabránilo absolutní kontrole jedné frakce nad druhou, zejména pak zabíjením na hřbitově, budou se hráči oživovat na jednom ze dvou hřbitovů svého týmu.

Wildhammer Longhouse

Wildhammer Longhouse je severně tyčící se základna Alliance. Díky třem vstupům mají hráči dvě možnosti jak proniknout dovnitř. První možností je vstup z plošiny na severozápadě. Druhá je pak o poznání riskantnější, neboť vede přímým schodištěm k základně. Zde se pak ale otevírají všechny tři vstupy. Hráči musí být opatrní, jelikož případný pád z útesu může jejich tým oslabit nejen v obraně, ale i v útoku.

Dragonmaw Clan Compound

Slouží jako Hordská základna na jihu mapy a leží přímo v místě, kam stéká řeka z údolí.
Stejně jako základna Alliance má i ta Hordy tři vstupy. První z nich je na jihovýchodní straně a dosáhnout ho lze přebroděním po kolena hluboké řeky. Druhý vstup vede skrze vodní potrubí vedoucí z okolního jezera. Hlavní vchod pak vede přes most patřící této základně. Je třeba brát na vědomí, že používání hlavního vchodu může zpomalit váš útok případnými pády do vody nebo naopak zneškodnit soupeřovu obranu.

Ti, kteří se zúčastní battlegroundu Twin Peaks budou čelit intenzivnímu boji. Okolí je strategickými body pro Deathwinga a všechny jeho následovníky. Twilight Highlands jsou bohaté na historii, plné neštěstí a tragédií.  Převezme klan Dragonmawských Orků, posílený Garroshovou Hordou kontrolu nad Twin Peaks? Nebo to budou Wildhammerští trpaslíci posíleni o bratry z Ironforge, kteří dali těmto vrcholům tvar?
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače