World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

The Battle for...

dyž král Greymane přerušil spojenectví s Alliancí po druhé válce, Království Gilneas se stalo nezávislým na ostatních národech. Ačkoliv Greymenovy hradby chránily Gilneas před vnějšími hrozbami, Worgenní prokletí a občanská válka ho ničily zevnitř. Poté co udeřilo Kataklyzma a hradby Gilneasu byly zničeny, museli se místní občané vyrovnat s jejich temným prokletím a naučit se přežít katastrofální zemětřesení společně s nepolevující invazí Undeadů z Forsaken. Horda si totiž uvědomila, že tato oblast má strategické umístění klíčových zdrojů a tak se jejich jednotky nezastaví, dokud nebude město pod jejich kontrolou. Aby byl Gilneas zachráněn, musí se jeho lid opět spojit s Alliancí.


Základní informace:


• Levelové rozpětí:
85

• Maximální počet hráčů:
10 Alliance / 10 Horda

• Cíl:
Dosáhnout 2000 bodůKontrola zdrojů

Bitva o Gilneas je nový 10 vs 10 Battleground pro hráče s levelem 85. Stejně jako v Arathi Basin musí týmy převzít kontrolu nad strategickými body na mapě a získat tak potřebné zdroje. První tým co nashromáždí 2000 bodů, vyhrává.


Bitva

Každý z týmů začíná na opačném konci mapy v blízkosti svých hřbitovů. Jakmile bitva začne, obě frakce vyrazí vpřed zabrat tři strategické body, aby získali zdroje přičítající body na jejich stranu, popř. další hřbitovy. O intenzitu boje se pak postará mnoho překážek.


The Overlook

Ve středu mapy je oblast známá jako Overlook. Kopce na obou stranách mapy vytváří chokepointy, sloužící k odrazu nepřátel. Úzké cesty vedoucí přes hory nabízí týmům mnoho alternativních cest.
Řeka rozdělující mapu navede soupeře k jedinému mostu. V některých případech může být převaha v Overlooku rozhodující k získání kontroly nad klíčovými body.


Záchytné body

V bitvě o Gilneas jsou tři záchytné body, tvořené významnými zdroji surovin. Jsou jimi Mine (doly), Lighthouse (maják) a Waterworks (vodárna). Jakmile některý z týmů obsadí jakýkoliv zdroj, je mu automaticky poskytnut další, nejbližší hřbitov tohoto záchytného bodu.
Kromě toho jsou týmům za kontrolu jednotlivých zdrojů přičítány potřebné body.

Až se Deathwing vrátí do Azerothu, v zemi zavládne chaos. To je příležitost pro vytrvalé vůdce, kteří budou chtít získat co nejvíce zdrojů pro svůj lid, nebo jednoduše, získat větší moc. Ani v Gilneas to není jiné. Bude Gilneas schopen uchránit svou zemi poté, co navázal opětovné spojenectví s Alliancí? Nebo toto území padne do rukou Hordy v čele s Garroshem a nemrtvými bojovníky z Forsaken?
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače