World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Strand of the A...

battlegroundu Strand of the Ancients, bojuje Horda a Alliance nejen proti sobě, ale také proti pevnému časovému limitu. Vaším úkolem je co nejrychleji obsadit relikvii ukrytou v pevnosti na ostrově. Až 15 hráčů na každé straně, si musí střídavě probít cestu z místa vylodění, tedy pláže, skrze řádku bran, až k samotné relikvii. A to za pomoci hromady strojů a výbušnin. Vítězí ta strana, která v nejkratším možném čase relikvii obsadí.• Levelové rozpětí
 71-79, 80

• Maximální počet hráčů za tým
 15 Horda/15 Alliance

Začátek na straně útoku / obrany, je pro obě frakce zcela náhodně určen na začátku každé bitvy. Čas v horní části obrazovky zobrazuje zbývající počet minut útočící strany do obsazení relikvie.

Útočící tým se vylodí ze dvou lodí na pláži, kde mají přístup k ničícím vozidlům a přenosným výbušninám, které mohou být použity k útoku. Brány, které stojí mezi útočícím týmem a relikvií jsou pak snáze pomocí těchto destruktivních nástrojů zničeny.

Zatímco útočící tým dobývá hradby, obranný tým se snaží co nejvíce zpomalit jejich útok. Hráči ovládané věže jsou blízko každé brány a jsou velmi efektivní vůči obléhacím strojům. Ať už ničením pomocí věží nebo vlastními silami, soupeře tím značně zpomalíte.

Motorové stroje zde fungují stejně jako jejich protějšky v PvP lokaci Wintergrasp. Fungují na dálku a mohou být obsazeny až dvěma hráči, kteří mohou dále používat svá kouzla jako kdyby stáli na zemi. Navíc jsou díky stroji chráněni proti útoku.


Výbušniny jsou přenosné a používají se ke zničení bran, kde po krátké době explodují. Mohou však být do chvíle exploze zneškodněny bránícími hráči.

Jakmile padne poslední brána, brána pevnosti, musí hráč z útočícího týmu kliknout na relikvii pravým tlačítkem. První tým má na dobytí pevnosti 10 minut. Pokud ji však obsadí dříve, musí soupeř relikvii obsadit v lepším čase.

V případě, že první tým nedokáže obsadit relikvii do 10ti minut, dostává se na řadu tým druhý se stejným časovým limitem. Pokud se však ani druhý tým do tohoto limitu nevejde, je bitva prohlášena za remízu.
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače