World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Isle of Conquest

sle of Conquest, ostrov mimo pevninu Northrendu, útes těžko viditelný na první pohled. Zas tak bezvýznamné, jak by se mohlo zdát, toto místo ale není. Pobřeží je potřísněno krví a zdáli se ozývá zvuk burácení narážejících vln na skalnaté útesy, mísící se se zvukem jiskřících mečů.

Generálové Alliance a Hordy zde bojují o nadvládu, dohlížíce na průběh boje z bezpečného místa své pevnosti. Strana, která jako první eliminuje soupeřova generála si z ostrova odveze slávu. Avšak selhání v ochraně svého generála znamená hanbu, zneuctění a porážku. Na Isle of Conquest neexistuje mír, pouze totální válka...


Základní informace:


• Levelové rozpětí:
71-79, 80

• Maximální počet hráčů:
40 hráčů Alliance / 40 hráčů Hordy

• Cíl:
Zabít soupeřova generála, nebo zabíjet své protivníky, dokud nebudou jejich posily vyčerpány.


Hra:

Isle of Conquest pojme až 40 hráčů z každého týmu bojujících
na malém ostrově severozápadně od pobřeží Northrendu. K vítěztví mohou týmy využívat strategických postů, jako např. Vrtnou věž, Strojovou dílnu a plně vybavený hangár se vzducholodí. Na bitevním poli pak můžete využívat ničící zbraně. Na ostrově je pět strategických bodů, o které budete se soupeřem bojovat. Zaleží jen na vás, který získáte pro váš tým, a který vám pomůže k vítězství.

The Oil Derrick: Nachází se na severozápadním konci
ostrova a produkuje ropu schopnou pohánět tisíce ničivých válečných strojů. S ohledem na tento zdroj pak hráči získávají cenné posily a honory.

The Cobalt Mine: Kobaltové doly se nachází na jihovýchodním konci ostrova a skrývají nevyužité bohatství. Získání tohoto zdroje garantuje posily a nepřetržitý přísun honorů.

The Docks: Přístaviště ležící na západním pobřežíje rozšíří váš výběr válečných zbraní, nevyjímaje katapultu.

The Airship Hangar: Tato robustní ocelová konstrukce se tyčí na vrcholu Mt. Conquest s výhledem na východní stranu ostrova, která umožňuje hráčům nalodit se na zakotvenou vzducholoď. Tato ničící válečná zbraň je schopna zabíjet nepřátele shora a ničit jejich obranu. Jakmile se hráči nalodí, stane se součástí jejich výbavy také padák umožňující napadnout nepřátelskou pevnost ze vzduchu.

The Siege Workshop: Nachází se přímo mezi základnou Hordy a Alliance a umožňuje hráčům využívat válečných strojů se sílou zničit zdi nepřátelské pevnosti.

Graveyards: Na Isle of Conquest je celkem pět hřbitovů, které jsou propojeny s různými body; základna Alliance, základna Hordy, ropná skvrna, střed mapy připojený k Strojové dílně, severovýchodní cíp připojený k hangáru a jihozápadní cíp připojený k přístavu.

Vítězství:

Generál: Ukrytý ve své pevnosti za silnými zdmi, uděluje generál rozkazy svým jednotkám z relativně bezpečného místa. Proto musí hráči tyto zdi prolomit a generála zabít, Isle of Conquest pak padne do rukou vítěze.

Posily: Isle of Conquest využívá systém posil podobně jako Alterac Valley. Čas neúprosně běží a každý jedinec se počítá. Pokud je vašich spoluhráčů zabito příliš, boj pro vás končí porážkou. Zabíjením nepřátel se snižuje i počet jejich posil v poměru jedno zabití jedna posila. Jakmile jedna z frakcí vyčerpá svůj limit, tak vítězný tým přebírá kontrolu nad ostrovem.
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače