World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Eye of the Storm

ye of the Storm je nový vzrušující Battleground ležící v Outlandské zóně Netherstorm, který kombinuje prvky capture-and-hold (obsaď a udrž) s capture-a-flag (seber vlajku). Hry se může zúčastnit 15 hráčů z Alliance a 15 z Hordy v boji na dvou vznášejících se masách zemské kůry. Tyto vzdušné ostrovy jsou propojeny třemi mosty. Na prostředním mostě, se v momentě kdy týmy obsadí jednu z věží naspawnuje vlajka, o kterou pak hráči bojují. Věže jsou rozmístěny po dvou na každém z ostrovů.


Základní informace:


• Levelové rozpětí:
61-69, 70-79, 80

• Maximální počet hráčů:
15 Alliance / 15 Horda

• Cíl:
Dosáhnout 1600 bodů


Hra:

Hráči obou týmů začínají v uzavřené kopuli na vznášejícím se balvanu nad každým z ostrovů. Jejich cílem je obsadit co nejvíce věží, tedy maximálně 4, a odnášet do těchto věží vlajky. Věže i vlajka samotná generují vítězné body. Opět platí, čím více má tým obsazených věží , tím rychleji body získává. Stejně jako platí, čím více hráču konkrétní věž obsazuje, tím rychleji ji získají ve svůj prospěch. Věže Human tower, Draenei ruins, Fel Reaver ruins a Blood Elf tower jsou velmi snadno rozpoznatelné díky své grafické úpravě. První z frakcí dosahující 1600 bodů, vítězí. Po ukončení Battlegroundu se nasbírané body promění v bonusové honory. Honory tak získá i tým, který nevyhrál.


Taktika:

Hráči se rozdělí na tři skupiny, přičemž každá ze skupin by měla mít jednoho až dva healery.
V případě, že je počet healerů sudý, zaměří se skupinka s více healery na střed pole, tedy "boj o vlajku". V této skupince by měl být i hráč s abilitami na zvýšení rychlosti (druid, hunter, rogue). Zbylé dvě skupinky se zaměří na obsazení věží na svém ostrově, tedy na Fel Reaver Ruins a Blood Elf Tower nebo na Mage Tower a Draenei Ruins, kdy právě jedna skupina obsazuje vždy jednu věž.
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače