World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Arathi Basin

Arathi Basin

rathi Basin, ležící v Arathi Highlands, je rychlý a vzrušující Battleground. Basin samotné je velmi bohaté na zdroje, po kterých zatoužila jak Alliance, tak Horda. Proto do Arathi Basin dorazili Forsaken Defilers a Liga Arathoru, aby zde o tyto přírodní zdroje vedli válku ve jménu svých stran.


Základní informace:


• Levelové rozpětí:

20-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69, 70-79, 80

• Maximální počet hráčů:
15 Alliance / 15 Horda

• Cíl:
získat 1600 surovin


Hra:

V Arathi Basin je účelem hry obsadit co nejvíce zdrojů, které slouží k získávání surovin a obživě.
Zdrojů je celkem pět: Blacksmith (kovárna), Stables (stáje), Farm (farma), Gold Mine (zlaté doly) a Lumber Mill (pila). První tým, který obsazováním těchto zdrojů získá 1600 surovin, vyhrává. Oba týmy sbíráním surovin získávají bonusové honory. Vítězný tým navýší svou reputaci s Defilers / Ligou Arathoru, která slouží k zisku mnoha nových odměn. Hra začíná v ohraničeném prostoru s časovým limitem určeným hráčům k přípravě. Po jeho skončení musí hráči obsazovat pomocí vlajek jednotlivé zdroje. Pokud již zdroj patří protihráčům, lze ho pomocí tlačítka pravé myši získat pro svůj tým. Vlajka se následně promění v neutrální a po několika minutách v barvu týmu, který ji měnil naposledy. Celý Battleground bude následně informován, kdo a z jakého týmu zdroj získal. Od toho okamžiku začne zdroj započítávat suroviny svému týmu. Čím více zdrojů, tím rychleji nabíhá počet surovin.


Taktika:

Individuál: Jeden hráč se snaží obsazovat zdroje, zatímco zbytek týmu dělá to samé, ovšem v počtu, kdy může dojít k PvP konfliktu a vše se tak pozdržet. Toho by ale mohl využít chytřejší protihráč. Proto je zde právě jeden hráč, který zatím obíhá jednotlivé zdroje a obsazuje.

In five: čtyři hráči se vydají na různá stanoviště se zdroji, zatímco zbytek
týmu se pohybuje pohromadě a vždy obsazuje pátý zdroj. Vytvoří se tak pět skupin, takže na jeden zdroj existuje vždy právě jedna skupina. Tato taktika funguje pouze při dobré komunikaci, tedy každý hráč informuje zbytek týmu, kam se zrovna přesouvá.

Groups: Hráči se rovnoměrně rozdělí na menší skupinky a takto obsazují jednotlivá stanoviště.
 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače