World of Warcraft - vše co potřebujete vědět

Alterac Valley

řed dávnými časy, konkrétně před první válkou, vyhnal čaroděj Gul'dan klan Orků Frostwolve do skrytého údolí hluboko v srdci Alterac Mountains. Zde Orkové pokojně přežívali až do příchodu Thralla.

Poté co se Thrall dostal k moci, začalo hromadné sjednocování klanů. Ovšem Frostwolvové, vedeni Orckým shamanem Drek'Tharem, se rozhodli v údolí zůstat. V poslední době však čelí náporu přicházejících Trpaslíků ze Strompike Expedition.

Trpaslíci si v údolí postavili vesnici, která jim byla domovem při hledání přírodních zdrojů a starobylích památek. Orcům se však jejich přítomnost nelíbila, ať byl jejich záměr jakýkoliv. Proto se rozhodli Trpaslíky ze svého území vyhnat.


Základní informace:


• Levelové rozpětí:
51-59, 60-69, 70-79, 80

• Maximální počet hráčů:
40 Alliance / 40 Horda

• Minimální počet hráčů:
10 Alliance / 10 Horda

• Cíl:
Zabít soupeřova generála, nebo zabíjet své protivníky, dokud nebudou jejich posily (body) vyčerpány.


Hra:

Každý tým začíná s 600 posilami. Ty jsou postupně odečítány za každou smrt hráče, zničení věže nebo zabití Captaina Galvangara či Balindy Stonehearth. Pokud je zabit jeden z generálů, tedy generál Drek'Thar nebo Vanndar Stormpike, tým této frakce ztrácí okamžitě všechny body a hra končí jeho prohrou. Pokud se týmům nepodaří zabít ani jednoho z generálů, platí, že prohrává tým, který první dosáhne nuly. Bránění spoluhráčů, vlastních věží a klíčových NPC je důležitý aspekt k udržení posil a získání vítězství v Alterac Valley.


Každý tým začíná s 600 body (posilami)
Získání soupeřovi věže odečítá protihráči 75 bodů Zabití soupeřova kapitána odečítá protihráči 100 bodů Zabití soupeře odečítá protihráči 1 bod


Bonus Honor:

Hráči získávají bonusové honory ničením soupeřových věží a zabíjením kapitánů, ale i obranou těch vlastních. Aktivní hráč tak může získat více honorů nežli ostatní.

1 kill = cca 20.9 honorů

zničení věže = 3 killy zabití kapitána = 3 killy zabití generála = 4 killy přeživší kapitán = 2 killy za nezničenou věž = 2 killy
Všeobecné:

Warloci a Hunteři mají automaticky své pety po zabití oživeny Pravím kliknutím myši na hráče zabráníte jeho oživení v místě smrti Doly, věže a hřbitovy jsou vyznačeny na mapě Zabitím protihráčova generála zajistíte pro svůj tým vítězství a získání bonusových honorů podle klíčových oblastí pod vaší kontrolou.


 
Guildweb.wgz.cz © 2011. Všechna práva vyhrazena. World of Warcraft a Blizzard Entertainment jsou ochrannými známkami a registrovanými značkami společnosti Blizzard Entertainment, Inc. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1920x1080.


Katalog firem, Porovnavač cen, Notebooky a počítače